LMS Enerji A.Ş.’nin üretim prosesleri, fabrika alanı içerisinde düzenlenen üç ayrı bölümde gerçekleştirilmektedir.
 
Mekanik Proses
Başlangıç prosesi olarak değerlendirilen bu bölümde hammaddemiz olan saclar için kullanım özelliklerine göre düzenlenen ayrı bir stok alanı oluşturulmuştur. Siparişlere göre kullanılacak olan saclar yine bu proses alanı içerisinde bulunan punch, makas ve büküm tezgahlarında işlenerek bir sonraki prosese hazır hale getirilirler. Proses basamaklarında bulunan bu tezgahlar, deneyimli personel kadrosu tarafından dikkatle kullanılmaktadır.
 
 
 
 
Boya Prosesi
Mekanik prosesden aktarılan yarı mamüller tecrübeli çalışanlar tarafından dikkatle boya işlemi için hazırlanır. İş ve işçi güvenliği şartlarına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen, çinko içermeyen, özel elektro-statik toz boya ve aynı özelliklere sahip yaş boya ile yapılan boyama işlemi, bu proses basamaklarından biridir. Boyama işleminin ardından Elektro-statik toz boya ile boyanan malzemeler 200 derecede fırınlanır ve kalite kontrol birimi tarafından standartlara uygunluk değerlendirmeleri yapılarak bir sonraki prosese aktarılır.
 
 
 
Elektrik Montaj Prosesi
Diğer proseslerde olduğu gibi, yine iş ve işçi güvenliği şartları göz önünde bulundurularak hazırlanmış test alanımızda, son teknoloji ürünü test cihazlarıyla, IEC 60439 standartlarına uygun, rutin testler yapılmaktadır. Deneyim ve yüksek dikkat seviyesi gerektiren bu özel proses için her biri alanında uzman, meslek lisesi yada yüksek okul mezunu, donanımlı elemanlar özellikle tercih edilmektedir.
 
   
 
Hakkımızda | Üretim Portföyümüz | Üretim | Kalite | Referanslar | Faydalı Bilgiler | Duyurular | İletişim
Adres : Ayaş Yolu 25.Km ASO 1.OSB Avar Cad. No:12 Sincan/ANKARA
Telefon : +90 312 394 66 06 Faks : +90 312 394 66 16 E-Posta : bilgi@lmsenerji.com.tr
 
Copyright © 2010, LMS Enerji
Created By İnfomedya